Wakacje w GOK

W pierwszych tygodniach lipca w gminnym ośrodku kultury w Czerniewicach odbył się cykl warsztatów dla dzieci. Tematem pierwszego spotkania była sól, z której, wykonaliśmy masę solną a następnie przy pomocy kredy tablicowej nadaliśmy soli kolory i wypełnialiśmy kształty kolorowanek.Kolejne spotkanie to praca z wykorzystaniem makaronu. Przy użyciu płatów lasagne i kredek świecowych zrobiliśmy lampiony a z dużych makaronowych muszli myszki i rybki. Wakacje to radosny czas, jazda na rowerze, kąpiele w wodnych akwenach, co niesie za sobą ryzyko. Dlatego też podczas kolejnych warsztatów dzieciaki spotkały się z funkcjonariuszami Policji i strażakami OSP, poznały specyfikę pracy, zasady bezpieczeństwa. Na koniec wykonaliśmy bransoletki z koralików. W czwartek 6 lipca bawiliśmy się w grupach wykorzystując stare gazety, jako materiał do sporządzenia obrazów 3D, które przedstawiały wakacyjne miejsca. Ostatnie zajęcia to malowanie kredą, gra w klasy i kapsle, kalambury i kiełbaska z grilla przygotowana przez zaprzyjaźnionego druha strażaka :) Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy poświadczające udział w cyklu warsztatów przeprowadzonych w ośrodku kultury.
Podsumowując wakacje w GOK-u bardzo dziękujemy za zainteresowanie, które przełożyło się na liczbę uczestników nawet 19 osób podczas jednego spotkania. Dziękujemy funkcjonariuszom posterunku Policji w Czerniewicach i druhom z OSP Czerniewice. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na fb. Wszystkim dzieciakom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji.

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

Wystawa gołębi