19.01.2018 Drukuj

Wspólne kolędowanie

W kalendarz uroczystości gminnych już na dobre wpisało się wspólne kolędowanie, które co roku odbywa się w święto Trzech Króli. W sobotnie popołudnie po Mszy św. o godz. 17-ej w Kościele parafialnym w Czerniewicach wystąpił zespołu wokalno-instrumentalny Tenns, młodzieżowa orkiestra dęta a na zakończenie zespół Czerniewiczanie. Artyści wykonali kolędy w autorskich aranżacjach jak również te wiernie odwzorowane, które intonowała zgromadzona publiczność. Uroczystość została przygotowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Czerniewicach i Parafię św. Małgorzaty w Czerniewicach przy wsparciu parafialnego zespołu Caritas. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie wspomnianego wydarzenia a szczególnie naszym rodzimym artystom.

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie