Aktualności
Drukuj

Wizyta młodzieży niemieckiej

Od 5 do 14 maja br. gościmy w naszej gminie grupę młodzieży niemieckiej z zaprzyjaźnionej szkoły Gebrüder-Lachner-Mittelschule w Rain w Niemczech, uczestniczącą w projekcie wymiany międzynarodowej.

8 maja zostali oficjalnie powitani przez wójta – Andrzeja Bednarka. W czasie pobytu w Polsce zaplanowano im wiele atrakcji. Po raz pierwszy uczestnicy wymiany goszczą w domach mieszkańców naszej gminy. Organizatorką wydarzenia jest Barbara Stanisławska, germanistka z Zespołu Szkół i Przedszkola w Czerniewicach, a projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży.

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie
Kalendarz wydarzeń
20.08.
2017
g.11:00

Dożynki Gminne

Park w Czerniewicach
17.09.
2017
g.12:00

Święto Karpia

11.11.
2017
g.12:00

Wystawa gołębi

Dział Obywatel.gov.pl
Dział Biznes.gov.pl
Dział rpo.lodzkie.pl
Dział Czystrze powietrze