Uroczyste przekazanie i poświęcenie radiowozów

Zdjęcie główne

Podczas odprawy rocznej kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się przekazanie kluczyków do 4 radiowozów, zakupionych i współfinansowanych z budżetu miasta, powiatu tomaszowskiego, gmin: Tomaszów Mazowiecki, Czerniewice, Lubochnia, Rzeczyca, Żelechlinek, Budziszewice, Ujazd, Rokiciny oraz Fundacji Rozwoju Powiatu Tomaszowskiego.

Tabor tomaszowskiej Komendy Policji powiększył się o 4 radiowozy, z których jeden zostanie przekazany do Komisariatu Policji w Rokicinach, drugi do Komisariatu Policji w Czerniewicach, a dwa w tym jeden nieoznakowany, będą służyły policjantom z Tomaszowa.

Współpraca lokalnych samorządów, pokazuje jak doskonale rozumieją one nie tylko potrzeby Policji, ale też współdziałają w wielu przedsięwzięciach na rzecz poprawy bezpieczeństwa publicznego.

źródło: Format 3A