Spotkanie informacyjne pn. „Przedsiębiorco czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”.

Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się:

• 14 maja 2018 r. w godz. 13:00-15:15 (rejestracja od godz. 12:45), Sala konferencyjna Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15 – I piętro,

Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkań zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego.

Program spotkań

• Wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników w zakresie dofinansowania szkoleń – prezentacja ofert poszczególnych operatorów w ramach systemu bonów na szkolenia.
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  • Konsultacje indywidualne.

Organizatorzy spotkania

Organizator spotkania w Bełchatowie:

Lokalny Punkt Informacyjny w Bełchatowie
ul. Kościuszki 17,
97-400 Bełchatów
Tel.: 44 633 05 13; 44 633 34 63
e-mail: LPIBelchatow@lodzkie.pl

Scena letnia w parku w Czerniewicach

Rekonstrukcja bitwy Polsko-Szwedzkiej

Strzemeszna