25.05.2018 Drukuj

Prośba do osób zainteresowanych wymianą pieców

Szanowni Mieszkańcy Gminy Czerniewice

uprzejmie proszę osoby zainteresowane wymianą pieców centralnego ogrzewania w ramach dofinansowania z WFOŚiGW o składanie deklaracji udziału w programie, nie później niż do 8 czerwca br. do godz. 12.00 do Urzędu Gminy.

Deklaracje dostępne są na stronie internetowej gminy oraz w Urzędzie Gminy u p. Krystyny Bernaciak, tel. 44 710 45 00.

Aktualnie na terenie gminy odbywają się zebrania z mieszkańcami, na których są udzielane informacje dotyczące zasad dofinansowania. Najbliższe zebrania odbędą się:

- 28.05 sala OSP Chociw, godz. 18.00 (Chociw, Wale);

- 29.05 Świetlica Podkonice, godz. 18.00 (Chociwek, Podkonice Duże, Miejskie i Małe, Podkońska Wola, Zubki Małe i Duże);

- 30.05 Świetlica Stanisławów Studziński, godz. 18.00 (Stanisławów Studziński, Teodozjów, Paulinów, Annopol Duży i Mały, Studzianki, Nowe Studzianki);

- 1.06 Szkoła w Lipiu, godz. 18.00 (Stanisławów Lipski, Turobów, Wólka Jagielczyńska, Lipie, Krzemienica, Strzemeszna, Strzemeszna Pierwsza, Nowa Strzemeszna);

Do pobrania:

Deklaracja udziału w programie [DOC]