O bezpieczeństwie w Czerniewicach

4 kwietnia br. w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Czerniewicach przedstawiciele policji zorganizowali otwartą debatę społeczną. Jej głównymi celami były rozmowy z mieszkańcami naszej gminy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa, a także aktywizacja do współpracy z instytucjami działającym na rzecz bezpieczeństwa w procesie budowania lokalnego systemu bezpieczeństwa. W spotkaniu wzięli udział insp. Szymon Herman - komendant Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz., nadkom. Krzysztof Ludwiczak - komendant Komisariatu Policji w Czerniewicach, Andrzej Bednarek - wójt gminy Czerniewice, przedstawiciele Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów z gminy Czerniewice oraz mieszkańcy gminy. Prelegentami byli: dzielnicowi z podległego terenu st. sierż. Bartłomiej Gust i st. sierż. Krystian Pancer, przedstawicielki KRUS: Agnieszka Badowska i Anna Gawarzyńska, mł. bryg. Tomasz Stanisławski - dowódca JRG PSP w Tomaszowie Maz. i powiatowy rzecznik konsumenta Agnieszka Drzewoska-Łuczak. Na zakończenie uczestnicy debaty mieli możliwość porozmawiania z komendantem powiatowym policji oraz funkcjonariuszami i organizatorami spotkania, co cieszyło się wielkim zainteresowaniem.

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie