Granty sołeckie dla Czerniewic

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego po raz kolejny przyznał granty dla projektów w sołectwach z terenu województwa łódzkiego. W tym roku z przyznanych dotacji skorzystają dwa sołectwa z naszej gminy: Czerniewice i Czerniewice–Osiedle Skarpa. Warto przypomnieć, że w poprzednich latach granty otrzymały sołectwa: Stanisławów Studziński i Dąbrówka, gdzie zagospodarowano tereny po cmentarzach ewangelickich. Więcej o realizowanych w tym roku projektach będzie można przeczytać w najbliższym numerze gazety samorządowej „Wieści znad Krzemionki”.

Scena letnia w parku w Czerniewicach

Rekonstrukcja bitwy Polsko-Szwedzkiej

Strzemeszna