09.05.2017 Drukuj

Gminny Dzień Strażaka

W obchodach wzięli udział druhny i druhowie jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy: OSP Chociw, OSP Czerniewice i OSP Strzemeszna. Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in.: Grzegorz Wojciechowski – poseł RP, Kazimierz Bala – wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP, ST. Bryg. Krzysztof Iskierka – komendant PSP w Tomaszowie Maz., mł. bryg. Tomasz Stanisławski – zastępca dowódcy JRG, nadkom. Krzysztof Ludwiczak – zastępca komendanta Komisariatu Policji w Czerniewicach, Dariusz Kowalczyk – wicestarosta powiatu tomaszowskiego, Wojciech Sitek – radny powiatu tomaszowskiego, Wiesława Koczywąs – przewodnicząca i Wiesław Rybak – wiceprzewodniczący Rady Gminy Czerniewice.

Po mszy świętej dowódca uroczystości Radosław Pietrzak poprowadził poczty sztandarowe i pododdziały ochotników do budynku OSP Czerniewice, gdzie strażakom podziękowano za ich społeczną pracę i zaangażowanie oraz złożono najlepsze życzenia. Wielu z nich zostało wyróżnionych odznaczeniami. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni na poczęstunek.

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

Wystawa gołębi