Warsztaty wielkanocne w Gminnym Ośrodku Kultury

Zdjęcie główne

Przed nami kolejna Wielkanoc. Święta, które każdemu na pewno kojarzą się z zapachem świeżo upieczonego mazurka, sernika, ale także z pisankami, palemkami i Śmigusem-dyngusem. Z początkiem kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury ruszyły przygotowania do obchodów zbliżającej się Wielkanocy. Dzieci poznawały zwyczaje związane z tym świętem, charakterystyczne dla naszej rodzimej kultury. W dniach 5 i 10 kwietnia odbyły się warsztaty plastyczne, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dziewczynek i chłopców. Dzieci własnoręcznie wykonały kolorowe stroiki oraz prześliczne kartki świąteczne. Pracowały przy tym bardzo skrupulatnie, wkładając w swoje wytwory wiele serca i wysiłku. Wszystko po to, by jak najpiękniej uczcić nadchodzące Święta Wielkanocne.

Wszyscy uczestnicy warsztatów wykazali się dużym talentem plastycznym, cierpliwością oraz precyzją, a radość z efektów swojej pracy była ogromna. Powstały przepiękne dzieła, które zapewne będą zdobiły ich domy w czasie nadchodzących świąt.

Zachęcamy do śledzenia naszego facebooka, gdzie zamieścimy informację o kolejnych zajęciach.

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

Wystawa gołębi